Hakkımızda


Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. Tedarikçi Denetimleri, Akredite Belgelendirme, Uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerinin Uygulanması ve Eğitimleri, Süreç Yönetimi Çalışmaları, İnsan Kaynakları Süreçleri konularında uzman olan kadromuz şirketimizi her yıl bir üst seviyeye taşımaktadır. Amacımız iş hayatımızda ve özel hayatımızda yaptığımız iyileştirme ve kendimizi geliştirmemizin müşterilerimize en doğru hizmet olarak dönmesini sağlamaktır. Bu anlamda ömür boyu öğrenme bizim ilkelerimizden biridir. Etik değerlerimiz ilk günden itibaren vazgeçilmez parçamızdır. Denetim sektöründe etik değerlere olan bağlılığımızı 2004 yılında Türkiye’ de ilk Sistem Denetçileri Derneği kurucu üyesi olmamız ve bu konuda sürekli emek vermemiz ile sağlam temellere

dayandırdık. Amacımız her zaman müşterilerimize maksimum katma değer sağlamak oldu, böyle de devam etmesi en büyük temennimizdir. Şirketimizin uzun yıllar boyunca yurt içinde ve yurt dışında başarılı işlere imza atmasını amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Bütünsel çözüm odaklı yaklaşım ile çalıştığımız kurumlara maksimum fayda sağlamak.

Vizyonumuz

Etik duruşu ile sektöre yön veren, yaptığı her faaliyetle katma değer yaratan, müşteri aidiyeti ve çalışan mutluluğunun en üst seviyede olduğu bir firma olmak.

Değerlerimiz

• GÜVENİLİRLİK,
• ETİK YAKLAŞIM,
• SAYGI,
• SORUMLULUK